Жіночий американський футбол

2004 року американський спортивний підприємець Мітчелл Мортаза заснував Футбольну лігу нижньої білизни Lingerie Football League. Спочатку проект планувався, як частина шоу в перерві фінального матчу Американської національної футбольної ліги Super Bowl, проте його популярність виявилася настільки великою, що зараз матчі LFL легко збирають повні стадіони глядачів.

Він називався Кубок Білизни і транслювався по принципу «Плати і дивися». Перші три кубка були розіграні з 2004 по 2006 рік. Наступні три були з різних причин скасовані. У 2009 році творець LFL Мітч Мортаза розвинув концепт до повноцінної ігри. А в 2013 році Lingerie Football League змінили назву на Legends Football League. Пропонуємо ближче познайомитися з цим видовищним жіночим видом спорту, який часто називають «футбол у бікіні».

Екіпірування спортсменок виглядає так – разом з сексуальною білизною дівчата одягають полегшений захист: відкритий шолом, зменшені наплічники, наколінники і налокітники.

Legends Football League є полегшеним різновидом американського футболу. Матчі між дівчатами тривають 20 хвилин з однією перервою. Правила гри спрощені в порівнянні з традиційним американським футболом: поле менше, відсутні ворота і склад команд обмежений сімома гравцями.

Снеп – введення м’яча в гру – традиційно один з найбільш видовищних моментів матчу футболу в білизні. За умовами контракту дівчатам забороняється носити будь-який додатковий одяг під основною формою. Якщо під час гри дівчина позбудеться будь-якого з атрибутів екіпіровки, оголивши при цьому «свої принади», пред’явити претензій їй буде нікому.

Тренують команди Legends Football League кращі тренери. Менеджери, що набирають гравців в команду, вибирають дівчат, виходячи з ефектної зовнішності і сексуальності. За своєю жорсткістю жіночі ігри можна порівняти з традиційним американським футболом, що робить їх ще більш видовищними і популярними серед уболівальників.