Спілкуючись з кожним з вас окремо, я почав виявляти деякі особливості сучасного етапу розвитку американського футболу в Україні, Росії та Білорусі. Наскільки мені відомо, жодна з організацій не проводила ще яке-небудь значиме соціологічне або маркетингове дослідження на тему АФ і ставлення до нього. А між тим, це дуже важливо для розуміння місця і ролі американського футболу в сучасному суспільстві. Природно, для кожного з нас цей вид спорту – №1, і немає нічого краще! Але важливо також знати, що думають про це наші близькі, друзі, знайомі, а далі і їх найближче оточення.

Мета дослідження – вивчення та оцінка відносин спортсменів та вболівальників до американського футболу і до діяльності спортивних організацій на території пострадянського простору.

Завдання дослідження:
– Описати соціальний портрет любителів і вболівальників американського футболу;
– Оцінити проблематику популярності американського футболу;
– Виявити актуальні шляхи розвитку американського футболу;
– Оцінити загальну картину відносин всередині американського футболу і поза ним;
– Оцінити рівні популярності спортивних організацій та результатів їх діяльності;
– Оцінити рівні популярності джерел інформації, які пишуть про американський футбол та інформованості уболівальників;

Я, Сергій Кірєєв, гарантую, що підсумки цих досліджень стануть надбанням нашої футбольної громадськості та допоможуть керівникам клубів і федерацій приймати вірні рішення в подальшому. Я був би радий, якби подібні опитування проводилися щорічно – припустимо, в літнє міжсезоння. У цьому випадку, ми зможемо регулярно порівнювати результати і бачити тенденції, і це найважливіше у розвитку будь-якого спорту, руху, бізнесу.

Буду вдячний вам за увагу, інтерес до дослідження, підтримку та просування ідеї!

З повагою, Сергій Кірєєв

Анкета респондента знаходиться тут.