16 червня у Вінниці «Вовки» проведуть заключну гру групового етапу чемпіонату УЛАФ. Наша команда зустрінеться з київськими «Capitals» – командою, яка створена на базі 4-х столичних команд і наразі є фаворитом Суперліги. Кияни також беруть участь чемпіонаті Угорщини, активно розвиваються і впевнено отримують перемоги.

Однак, це не зупиняє наших «Вовків», і вони, надихнувшись перемогою останнього матчу над ужгородськими «Лісорубами», готові перемагати знову. Крім того, ця гра є завершальною в груповому етапі чемпіонату, і за її результатами стане відомий подальший розклад змагань та місце команди в турнірній таблиці.

«Вовки» обіцяють показати впевнену, цікаву та чисту гру і зробити все, щоб отримати хороший результат. Обидві команди налаштовані дуже рішуче та серйозно, тому протистояння на полі буде складним і водночас захопливим.

Крім того, групи підтримки обох команд готують яскраву танцювальну програму та багато сюрпризів для глядачів матчу. Також вже за традицією на усіх присутніх очікує розіграш призів та подарунків від офіційних спонсорів клубу: фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт залу CrossFit Vinnytsia, суші-бару Yama.

Гра відбудеться 16 червня о 14:00 на стадіоні «Нива» (парк «Хімік», вул. Петра Запорожця, 5). Приходьте і вболівайте за своїх! Команді як ніколи потрібна підтримка рідного міста!

Вартість квитка – 40 грн.