“Вінницькі Вовки” дійшли до півфіналу чемпіонату України і вже 2 вересня о 17:00 у Вінниці на стадіоні “Нива” наша команда зустрінеться з “Джокерами” з Києва. Переможець цього матчу отримує право грати у фіналі чемпіонату! Ставки дуже високі і гра обіцяє бути надзвичайно видовищною.
Цього року ці команди вже зустрічались у Києві у рамках регулярного етапу чемпіонату. У тому матчі вінничани обіграли киян з рахунком 2:34. Але не варто недооцінювати противника.
На глядачів, окрім захопливого матчу, чекає виступ наших чарівних черлідерш під час halftime show, розіграш призів від спонсорів команди. Після матчу всі охочі зможуть сфотографуватись з футболістами та черлідерами.
Прийдіть та підтримайте “Вінницьких Вовків” та спорт нашого міста!
Адреса стадіону: вул. Петра Запорожця, 5, стадіон “Нива” (колишній стадіон “Хімік”). Дістатись до стадіону найпростіше трамваями #1 та #4 або тролейбусом #5.
Вартість квитка 25 грн.*
Розклад заходу:
17:00 – Відкриття.
17:05 – Початок матчу. Кік-оф.
18:20 – Halftime show. Виступ команди з черлідингу.
18:30 – Розіграш призів від спонсорів.
18:40 – Початок 2-ї половини матчу.
20:00 – Закінчення матчу. Фотосесія з гравцями.
Дякуємо нашому головному спонсору компанії RogMax за підтримку команди.
*всі кошти підуть на покриття витрат на організацію матчу