21 вересня об 11:00 на стадіоні “Спартак” (м. Київ, вул. Фрунзе, 105) відбудеться остання гра “Вінницьких Вовків” у відбірковому етапі Чемпіонату України з американського футболу. Вінничани зустрінуться з минулорічним чемпіоном країни – командою “Бандити”.
Варто зазначити, що у нашої команди залишається шанс на вихід до плей-оф, якщо вона здобуде перемогу у цьому матчі. Минулий матч “Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 12:54. Давайте підтримаємо нашу команду у цьому важливому матчі і будемо тримати за хлопців кулаки!
Запрошуємо всіх киян та фанатів американського футболу на цю гру!
Вартість квитка – 20 грн. Всі зібрані кошти підуть на потреби бійців АТО.