Сьогодні, 12 червня, у Вінниці відбувся матч в рамках Чемпіонату України з американського футболу між “Вінницькими Вовками” та київськими “Слов’янами”. В результаті вінницька команда перемогла гостей з розгромним рахунком – 43:0.

На матч, який відбувся в спорткомплексі “Нива”, завітало близько 150 глядачів.

Міні-гід з американського футболу для глядачів

Від самого початку в матчі перевага відчувалась за господарями – у першій половині матчу всі спроби киян потрапити до залікової зони та набрати собі бали завершувались невдало – ініціативу перехоплювали “вовки”.

Супроводжували гру регулярні “кричалки” та виступи чірлідерок, тож часом очі “розбігались” між грою команд та танцювально-акробатичними виступами підтримки. Разом з тим, варто відзначити, що “вовчиці” були більш активними за команду підтримки суперників.

Чірлідерки “Слов’ян”

Зрештою, після першої половини матчу рахунок 29:0.

У другій половині матчу відрив “Вінницьких вовків” лише збільшився – з усіх спроб киян “розмочити” рахунок жодна не була успішною.

Зрештою, матч завершився з рахунком 43:0 на користь вінницької команди.

Нагадаємо, це вже третя гра “Вінницьких вовків” у регулярному етапі чемпіонату України з американського футболу. У своїх попередніх двох матчах вони обійшли львівських “Левів” з рахунком 6:7 (на виїзді у Львові), а також столичних “Патріотів” з рахунком 7:0 (вдома, у Вінниці). Ці перемоги забезпечили “Вовкам” перше місце в турнірній таблиці західного дивізіону чемпіонату України.

 

Фото Марини Сербінович

Джерело: vezha.ua