Американець Дейл Хеффрон із серпня цього року почав тренувати місцеву команду з американського футболу “Вінницькі Вовки”. Кілька років тому “Вовкам” вже довелося працювати із тренером, але за станом здоров’я той змушений був покинути Україну.

Як йдеться у повідомленні, на початку серпня “Вінницькі Вовки” отримали нового тренера — американця Дейла Хеффрона. На сторінці “Вовків” пишуть, що чоловік працював у “найкрутішій лізі Європи” – GFL 1 – German Football League (Німецька ліга з американського футболу), на його рахунку — 68 перемог та 23 програші.

Як пояснив “Veжі” віце-президент “Вовків” Євген Хомин, Дейл Хеффрон приїхав на довготривалий термін, “на рік-два точно”. Євген додає, що 65-річний Дейл Хеффрон тренував команду, яка за “футбольними мірками” як “Манчестер Юнайтед”.

— Зараз оформлюємо документи, почався перший тиждень тренувань, тільки вийшли з відпустки. Це тренер, який знає і вміє дуже багато. Він приїхав в Україну знаючи, що тут невеликі зарплати та не найвищий рівень гри, але тут є класна команда і класні люди.

Також відомо, що у 2015 році Дейл Хеффрон уже приїздив тренувати “Вовків”, але за станом здоров’я змушений був повернутися в Німеччину після трьох місяців співпраці з вінницькою командою.

Як ми писали раніше, “Вінницькі Вовки” влаштували першу у Вінниці еко-акцію “Плогінг по-вінницьки”, під час якої вдалося зібрати тонну сміття.

Джерело: Veжа