АМЕРИКАНСЬКИЙ ТРЕНЕР ЗАПРОШУЄ НОВАЧКІВ ДО КОМАНДИ «ВІННИЦЬКІ ВОВКИ»

Наразі триває набір новачків до чоловічої команди з американського футболу «Вінницькі вовки».

Вона виступає в чемпіонаті України, де минулого сезону увійшла до четвірки найсильніших. Знову, як і торік, головним тренером «Вовків» є американець Дейл Хеффрон.

Він в найближчий час не збирається повертатися у західні країни. Дейл Хеффрон – відомий у світі професіональний тренер з американського футболу. В 2015 році вже очолював «Вінницьких вовків». Але тоді через стан здоров’я американського фахівця ця співпраця швидко завершилася.

Зараз Дейл Хеффрон, як він сам каже, у Вінниці всерйоз і надовго. Він ні на що не скаржиться, адже має американську пенсію та інші джерела прибутку. Коли закінчив роботу в Німеччині, повернувся до України. Хоча тоді йому поступило аж 12 пропозицій щодо працевлаштування з різних країн Європи.

На чолі «Вовків» Дейл Хеффрон прагне побудувати повноцінний клуб високого рівня із усіма необхідними складовими. Збирається вигравати національний чемпіонат нашої країни. Заокеанський фахівець вважає, що рівень американського футболу у Вінниці та Україні нижче середнього, якщо порівнювати із європейськими країнами. В першу чергу через малу кількість задіяних осіб у цьому виді спорту.

– Дейл Хеффрон – досвідчений фахівець, роботою якого ми цілком задоволені. Американські тренери поки що набагато сильніше українських. Фахівці такого рівня можуть з’явитися із часом, вирости із наступного покоління футболістів, – сказав віце-президент клубу «Вінницькі вовки» Євген Хомін.

ДОВІДКА

Щоб спробувати себе в складі «Вовків», телефонуйте: 063-574-48-41, 098-524-38-98.

– Наразі набираємо до колективу дебютантів-чоловіків. А з березня формуватимемо жіночу і дитячі команди, деяких представників яких запрошують в складі збірної України на чемпіонат світу і Іспанії. Ми активно готуємося до цього змагання, – прокоментував Євген Хомин.

Джерело: 33kanal.com