Сьогодні під час святкування Дня міста на стадіоні Центрального парку можна було випробувати на собі американський футбол, лакрос, чирлідинг та флаг-футбол.

Всі охочі також могли поїсти смаженого маршмелоу та поспілкуватись із професійним тренером з американського футболу.

Спортивний клуб “Вінницькі вовки” влаштував на стадіоні Центрального парку “American Sport Quest” – подію, де всі охочі випробували на собі американські види спорту.

Для хлопців та чоловіків розробили випробування, пов’язані з американським футболом та лакросом. У випадку з останнім потрібно було закинути у ворота кілька м’ячів за допомогою спеціальної ключки. Завдання ускладнювалося  тим, що на воротах стояв гравець команди з лакросу. Тут одразу ж знайшлось багато охочих попасуватись м’ячем за допомогою ключки для лакросу.

В американському футболі завдання вже трохи інше. Тут потрібно було, за бажанням, одягнути відповідне екіпірування взяти м’яч і пробігти через перешкоди. Перешкодами в даному випадку слугують гравці в американський футбол, які намагаються заблокувати учасників квесту. Після цього потрібно було вкинути м’яч в спеціальне коло і збити грушу.

Варто зазначити, що на початку квесту найбільше охочих було саме на цих двох локаціях. Деяким дітям настільки сподобалось збивати грушу, що вони просились робити це знову і знову.

Для дівчат і жінок “Вовки” підготували завдання, пов’язані з чирлідингом та флаг-футболом. У випадку з першим  потрібно було виконати підтримку або сформувати піраміду, а в іншій дисципліні – впіймати кинутий м’яч, пробігти “драбинкою” та зірвати прапорець з “вовчиці”, яка чекає на іншому кінці.

На цьому завдання не закінчувалися. Після спортивних випробувань учасники квесту мали знайти мангал і посмажити маршмелоу. Далі пошук продовжився: треба було знайти тренера “Вовків” Дейла Хеффрона. Він називав учасникам кодове слово з яким вони поверталися на поле та робили селфі-360 з “Вовками”. Втім, на початку квесту з гравцем команди “Вовків” зробити селфі могли всі охочі.

Квест розпочався о 14:00 і тривав до 17-ої години. Неподалік від самого квесту влаштовували виступи команди чирлідерок.

Фото Марини Сербінович

Джерело: vezha.vn