В останній день жовтня клуб “Вінницькі вовки” вже традиційно влаштує акцію зі здачі донорської крові. Спортсмени закликають всіх небайдужих долучатись.

Цього четверга, 31 жовтня, спортивний клуб “Вінницькі вовки”, який найбільше відомий в місті своїми командами з американського футболу та чирлідингу, влаштує акцію зі здачі донорської крові під назвою “Подаруй шанс на життя”.

– У вас є можливість подарувати шанс на життя тим, для кого донорська кров – єдина надія на одужання. Якщо ви здорові, але ще не є донорами, не зволікайте, долучайтесь до акції, – йдеться в описі події.

Як розповіли організатори в коментарі Vежі, цього року вони вирішили більше уваги зосередити саме на необхідності здачі донорської крові, а не на святі Геловіну. Тому на цій акції вже не буде тематичних костюмів, проте, всі охочі зможуть сфотографуватись з “вовками” та “вовчицями” в спеціальній фотозоні.

Варто також зазначити, що 30 жовтня “Вовки” разом з Вінницькою обласною станцією переливання крові влаштують виїзну акцію зі здачі крові в офісі компанії Astound. За словами організаторів, багато хто не має змоги прийти на станцію через роботу, тому можна зробити так, щоб станція прийшла до них.

Для здачі крові потрібно:

  • досягти повноліття й важити більше 50 кілограмів;
  • не вживати алкоголь за 48 годин до здачі крові;
  • не приймати лікарські засоби за 72 години до здачі крові;
  • не палити протягом двох годин до процедури та протягом двох-трьох годин після;
  • не вживати молочні продукти та жирну їжу за добу до здачі крові;
  • мати при собі посвідчення особи;
  • легко поснідати та випити півлітра води або чаю.

Акція відбуватиметься 31 жовтня за адресою вулиця Пирогова, 48 (Вінницька обласна станція переливання крові). Здати кров у рамках акції можна буде з 8-ої ранку до 14:30.

Нагадаємо, що “Вінницькі вовки” влаштовують подібні акції регулярно. Так, минулого року це була “Кривава середа”, а в 2016-му – “Кривавий понеділок”.

Джерело: vezha.vn