Футболісти традиційно здають кров на Хелловін та День Валентина

Футболісти “Вінницьких вовків” провели традиційну “хелловінську” акцію зі здачі крові.

Вже п’ятий рік поспіль команда з американського футболу відвідує обласну станцію переливання крові напередодні Вечора всіх святих, повідомляє Vlasno.info.

Цього року, зважаючи на карантин, акція пройшла без перфомансів та переодягань у костюми нечисті. Але головне, каже граючий тренер “Вовків” Євген Хомин, це результат, а він більш ніж пристойний. Спортсмен та функціонер хвалиться, що на заклик долучитись до акції відгукнулися 48 людей. Разом вони здали 100 “порцій” донорської крові.

“Багато людей стали донорами вперше. Хтось побачив наше оголошення у фейсбуці, хтось на сайті клубу. Ми дуже задоволені результатами. Приємно, що наша кров стане комусь у нагоді” – говорить він. Наступну тау акцію “Вовки” запланували на День святого Валентина. До 14 лютого якраз пройде два місяці – необхідний часовий проміжок між здачами крові.

Хелловін та День Валентина футболісти обирають для своїх благодійних акцій не просто так. Ці свята, каже Євген Хомин, найбільше сприймаються молоддю, а саме молоді люди без хронічних хвороб є найкращими донорами. Їхня кров найліпше підходить для переливання.

Джерело: vlasno.info