16 травня пройшов перший матч для вінницької команди в регулярному етапі чемпіонату України 2021 з американського футболу.

«Вінницькі Вовки» грали у Львові на стадіоні «Сокіл». Суперниками вінничан стала команда «Леви». Наші спортсмени здобули перемогу.

— Початок сезону видався для «Вовків» досить напруженим. Наші хлопці ретельно готувались до гри і налаштовувались на те, що це буде нелегкий бій. Однак, обставини складались не найкращим чином і додавали ще більших труднощів, — розповідають представники команди. — Спершу змінились місце проведення та час гри (гра мала бути на стадіоні «Юність» та розпочатись на дві год раніше). Через 20 хв після старту почалась сильна злива та гроза, тому гра була призупинена. Переломним моментом стала травма основного квотербека команди вже у 2-му розіграші і тренерам довелось швидко вносити зміни в комбінації нападу. Однак, все це не зламало бойовий дух нашої команди та бажання йти до кінця.

«Вовкам» вдалось занести тачдаун і пробити 1-очкову реалізацію та перемогти з мінімально можливою перевагою на чужому полі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 6:7 на користь вінничан.

— За словами гравців, це була одна з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію. Вони не хотіли жодних переносів чи скасувань через погоду, технічної перемоги чи подібного — вони приїхали грати. «Вовки» дякують суперникам за яскраву та емоційну гру, — додають у пресрелізі команди. — Виграти на виїзді за таких обставин було дійсно важко фізично і морально. Але наша команда зробила це!

Як зазначив головний тренер команди Дейл Хеффрон, він пишається своїми гравцями. Каже, що вони «зберегли бойовий дух, проявили витримку, стійкість і бажання перемагати».

«Вовки» продовжують тренуватись і вже готуються до своєї наступної гри, яка пройде вдома, у Вінниці, 30 травня на стадіоні «Нива».

Джерело: vn.20minut.ua