12 січня в ТРЦ «Мегамолл» феєрично відбувся гала-концерт масштабного танцювального проекту «Vinnytsia Show Dance».

«Vinnytsia Show Dance» – це щорічні відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, сучасні. Це грандіозна битва талантів, харизм та характерів.

Головою журі став відомий танцівник, зірковий член журі телеконкурсів «Танцюють всі» та «Танці з зірками» Влад Яма, до зустрічі з яким вінницькі танцюристи готувались майже два місяці протягом відбіркових турів. До речі, в рамках проекту «Vinnytsia Show Dance» Влад Яма дав майстер-клас для всіх охочих «Латина – мова тіла». Шанувальники Влада мали можливість поспілкуватись з артистом, потанцювати і, звісно, пофотографуватись.

За Гран-прі конкурсу змагались найкращі танцюристи Вінниці,серед яких була група підтримки юнацької команди з американського футболу «Вінницькі Вовки» – «Wolves Junior Cheerleaders»! Дівчата стали переможцями конкурсного відбору в категорії «юніори – естрадна хореографія». Своїм яскравим та запальним виступом красуні підняли настрій усім глядачам та показали що таке справжній чирлідинг. Вибухові танці, складні підтримки, вражаючі станти та піраміди – це лише невелика частина того, чим вони вражали журі та гостей свята. Вітаємо дівчат та пишаємось їхнім потужним виступом на гала-концерті танцювального шоу!

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року юні чирлідери «Вовків» вибороли золото на всеукраїнських змаганнях «Ukraine Cheer Cup» та отримали звання чемпіонів України.

До речі, зараз проходить набір до «Wolves Junior Cheerleaders», тому у всіх охочих дівчат віком 13-16 років є унікальна можливість долучитися до команди та спробувати себе у новому захопливому виді спорту.

Деталі за номером – 093-970-54-72 (Ірина).