У найближчі суботу та неділю на молодших «Вовків» та всіх любителів американського футболу чекає одразу два яскравих та напружених матчі.

25 травня в Києві «Вовки U15» зіграють із командою «Молотобійці». Гра розпочнеться о 12:00 на стадіоні ім. НУОУ ім. І. Черняховського (вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32). Минула зустріч команд завершилася для вінничан поразкою, тому цього разу «Вовки» налаштовані дуже рішуче і націлені взяти реванш.

А наступного дня, 26 травня, «Вовки U13» зійдуться на полі із рівненськими «Монархами». Гра відбудеться у Вінниці на стадіоні школи №35 (вул. Миколи Ващука, 10), початок о 14:30. Хлопці посилено готуються до зустрічі та сподіваються на активну підтримку рідного міста.

Обидва матчі є товариськими і організовані в рамках підготовки команд до міжнародного турніру в Угорщині. Нагадаємо, що вже за два тижні «Вовки» вирушають у м. Дьєр, де візьмуть участь у Győr International American Football Tournament. Тому подібні товариські зустрічі дають чудову можливість нашій команді удосконалити свої професійні вміння та навички, ліквідувати недоліки, виправити помилки, які були допущені в попередніх матчах та зміцнити практичну базу для подальшої серйозної боротьби в турнірі.

Віримо в наших хлопців і бажаємо їм побільше цікавих та вдалих ігрових моментів, яскравих емоцій та беззаперечної перемоги. Go Wolves!