За вінницьку команду з американського футболу «Вінницькі Вовки» гратимуть сім легіонерів. Вони приїхали до Вінниці з Великої Британії, США, Канади та Німеччини. 

Як повідомляє видання «Вінницька арена», жоден інший клуб в Україні не має такої кількості запрошених іноземних гравців. Вінницьку команду продовжує тренувати американець Дейл Хеффрон.

– У Німеччині, Великій Британії, США, Мексиці через карантинні обмежені скасували майже всі спортивні змагання, за виключенням деяких олімпійських видів спорту. Тому легіонери на запрошення Дейла Хеффрона цього року легко погоджуються грати в Україні. Іноземці матимуть у нас потрібну їм ігрову практику. Водночас вони братимуть участь у наших тренуваннях, як наставники захисту, нападу, спецкоманд «Вовків», юнацької та дитячої команд, – зазначив граючий тренер «Вінницьких Вовків» Сергій Перегончук.

Перший матч в оновленому складі вінницька команда зіграє вже цього тижня, 16 травня, у Львові. Вони змагатимуться з місцевої командою «Львівські Леви». Сергій Перегончук додав, що минулого року через карантин сезон американського футболу в Україні був досить нетривалим. Цьогоріч розраховують провести повноцінний чемпіонат.

– Майже всі команди Суперліги та вищої ліги цього року збираються підсилювати склад іноземними легіонерами. Тому нинішній чемпіонат України, як очікується, буде найсильнішим в історії. Водночас прагнемо поборотися у ньому для початку за вихід у плей-офф, надалі – за участь у фіналі.

Повідомляють, що в Суперлізі чемпіонату України вже зареєструвалися вісім команд, які поділені на два дивізіони за географічним принципом – Захід і Схід. У Західній групі, окрім «Вінницьких Вовків» та «Львівських Левів», гратимуть ще столичні клуби «Слов’яни» та «Патріоти».

Джерело: vezha.ua