Завтра, 16-го листопада, “Вінницькі Вовки” приєднаються до всеукраїнської акції зі здачі крові Donor Challenge, що організовується до Міжнародного дня студента. На всіх учасників чекають подарунки.

До акції долучились 11 міст. У Вінниці процес координує команда з американського футболу “Вінницькі Вовки”. Вони вже два роки співпрацюють з ДонорUA і самі постійно здають кров. Як зазначають організатори, кожну акцію вони узгоджують з Обласною станцією переливання крові, тому дата, на їх думку, є найбільш оптимальною і для станції, і для донорів. Цього разу очікують близько 50 потенційних донорів.

Окрім корисної справи, учасники акції зможуть взяти участь в розіграші призів. “Вовки” розігрують по два квитки від кінотеатру SmartCinema і кінотеатру ім. Коцюбинського. Додатково Льодовий клуб та ТРЦ “Мегамолл” дарують 4 та 10 квитків на відвідування катка відповідно. Ще 4 квитки надасть “Музей науки”.

Щоб приєднатись до розіграшу потрібно здати кров 16-го листопада в проміжок з 8-ої до 13-ої години, зробити репост запису та додати до нього фото, що підтверджує здачу крові. Результати розіграшу з’являться того ж дня, опівночі.

ДонорUA, в свою чергу, влаштовує розіграш подарунків від ювелірного дому ZARINA. Тут, щоб приєднатись до розіграшу, також потрібно здати кров 16-го листопада, взяти довідку про це і завантажити в особистий кабінет донора на сайті ДонорUA. Сам розіграш відбудеться 20-го листопада.

Джерело: vezha.vn