30 листопада та 1 грудня в столиці відбувся Відкритий кубок України з чирлідингу та мажорет-спорту. Участь у змаганнях взяли дівчата з дорослої та юніорської груп підтримки спортивного клубу «Вінницькі вовки». Команди виступали в категорії «Sport Team» та отримали в ній беззаперечну перемогу.

Ukraine Cheer Cup – найграндіозніша  подія року у сфері чирлідингу. Чемпіонат проходить у два дні та об’єднує всіх любителів цього яскравого виду спорту з усієї України. Загальна кількість учасників сягає близько 150 команд кожного змагального дня.За словами самих дівчат, готувались до Кубку України місяць, придумували нову цікаву програму, особливу увагу звертали на станти, вау-ефекти та піраміди, адже це обов’язкові елементи будь-якого чирлідерського виступу.  Останній тиждень тренувались кожного дня в посиленому режимі, адже хотіли гідно представити свій рідний клуб та своє місто. Зрештою, їм це вдалось! І наші красуні привезли додому два золотих кубка!

Вітаємо команди, пишаємось їхніми досягненнями та бажаємо надалі тільки найяскравіших та найважливіших перемог! Ці перемоги ще раз доводять, що чирлідинг у «Вовків» на дуже високому рівні!