Результати 1-го туру чемпіонату України з лакросу

Поп. перегляд

30 березня у Вінниці відбувся перший тур Української ліги лакросу в якому прийняли участь «Вінницькі вовки» та гості з Києва та Рівного. Все дійство проходило на стадіоні Центрального парку Вінниці, на який крім гравців завітало більше 100 вболівальників.

Матч-відкриття чемпіонату «Вовки»-«Королі» розпочався о 12:00. Поки вінничани знаходили свою гру, киянам вдалось гарно відірватись у рахунку і фінальний свисток зафіксував результат 5:13 на користь гостей з Києва.

У другому матчі зустрічались ті ж «Королі» з Києва та «Ірокези» з рівного. Рахунок 5:12 на користь рівнян.
Останній матч 1-го туру, в якому зустрічались вінничани та рівняли закінчився з рахунком 6:14 на користь гостей. Варто зазначити, що гравці з Рівного тренуються вже декілька років і не раз виїжджали на матчі за кордон, тому рахунок був закономірним.

Незважаючи на поразки у матчах, наша команда, яка вперше виступала у змаганнях проти команд, які тренуються вже декілька років показала більш ніж достойний результат. Перед гравцями та тренерами стоїть задача проаналізувати помилки цих матчів та посилено тренуватись до наступного туру, який пройде 20-го квітня у Рівному.

Команда «Вінницькі вовки» дякує всім вболівальникам, які підтримували гравців з трибун, дівчат з групи підтримки, міській раді та комітету з фізичної культури та спорту, а також нашим спонсорам та партнерам мережі магазинів електроніки «Технотоп», фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт залу CrossFit Vinnytsia, суші-бару Yama, виданню Vezha, школі іноземних мов Wizard, IT компанії Astound.

Деталі

Дата Час Сезон
02.04.2019 16:51 2019

Venue

Вінниця

Вовки Лакрос

Розташування Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000