«ВІННИЦЬКІ ВОВКИ» ОБІГРАЛИ «ЛІСОРУБІВ» З РАХУНКОМ 20:6

Лісоруби

Чемпіонат УЛАФ Super League 02.06.2019 - 15:10
Стадіон “Нива”

Резюме

2 червня у Вінниці відбувся третій матч нашої команди у груповому етапі чемпіонату УЛАФ SUPER LEAGUE 2019. «Вовки» приймали на полі гостей із західної України – багаторазових чемпіонів, команду з багаторічним стажем та досвідом – ужгородських «Лісорубів».

Протягом всього матчу на полі вирували справжні футбольні пристрасті та панувала атмосфера спортивного драйву та адреналіну. Рахунок у першій чверті відкрили «Вовки». На перерву команди пішли з рахунком 20:0.

Після танцювального виступу групи підтримки «Вовків» у перерві та розіграшу призів від спонсорів гра продовжилась.

Протягом третьої чверті команди показали рівну гру і рахунок не змінився. А ось в останній чверті «Лісоруби» змогли занести один тачдаун.

Таким чином, гра завершилась з рахунком 20:6 на користь «Вінницьких Вовків». Найактивнішими гравцями серед вінничан стали:

Наша команда дякує суперникам за чесну, цікаву та достойну гру. І за те, що протягом багатьох років «Лісоруби» не змінюють своїм традиціям, залишаючись гравцями з великої літери, які незалежно від складу приїжджають і грають до останнього чисто, гідно та з чемпіонським характером.

Також «Вінницькі Вовки» вдячні всім, хто прийшов підтримати їх у цій важливій та напруженій для них грі. І висловлюють подяку спонсорам та партнерам клубу: фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт-залу CrossFit Vinnytsia та суші-бару Yama. Окрема подяка Вінницькій міській раді та Вінницькому комітету спорту та молоді, а також керівництву стадіону «Нива».

Вітаємо нашу команду з перемогою і вже готуємось вболівати за них 16 червня – саме тоді відбудеться наступна гра «Вовків». До Вінниці завітає команда зі столиці – «Kyiv Capitals».