“Вінницькі Вовки” не зуміли пройти “Бандитів”

40
win
0
loss
Вінниця

Вовки

Чемпіонат УЛАФ. Вища ліга 20.09.2016 - 17:49
Київ

Резюме

18 вересня у Києві наша команда зустрічалася з місцевими “Бандитами” у матчі за право виходу у півфінал чемпіонату УЛАФ.

“Бандити” завжди були важким противником для вінничан і на легкий матч ніхто не розраховував, а враховуючи лише 1 тиждень перерви між цим і попереднім матчем зі “Слов’янами”, то гра обіцяла бути надскладною.

В першій половині господарі одразу показали жорсткий і потужний футбол, до якого напад вінничан не був готовий. Тому шансів відкрити рахунок майже не було, лише в останні секунди половини “Вовки” підібралися впритул до заліковки “Бандитів” однак їм не вистачило буквально декількох дюймів. Кияни ж за першу половину зуміли набрати 14 очок.

Після перерви, команди повернулися і бій продовжився з новою силою. Хоч і у “Вовків” були шанси набрати перші очки у цьому матчі, однак, їх було не так багато і захист господарів присікав будь-які намагання противника. За другу половину матчу “Бандити” зуміли набрати ще 26 очок, з яких 12 “подарував” їм напад нашої команди зробивши 2 невдалих паси. Захист “Вовків” показав себе набагато краще ніж напад, зігравши, мабуть, один з найкращих свої матчів проти “Бандитів”, пропустивши всього 28 очок за всю гру, але як сказано було одним з великих тренерів: “Якщо напад не заробляє очки – команда програє”, так і сталося.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 40:0 на користь “Бандитів”.

На цьому ігри чемпіонату УЛАФ для нашої команди закінчилися.

Дякуємо нашим вболівальникам, групі підтримки, нашим легіонерам, спонсорам і всім-всім, хто за нас вболівав, це був один з найкращих сезонів у нашій історії. Зустрінемося у сезоні 2017. А зараз команда переходить в міжсезоння.

Фото: Ольга Мірошниченко

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
20.09.2016 17:49 Чемпіонат УЛАФ. Вища ліга 2016

Venue

Київ

Результати

ЧасTDT
Бандити640
Вовки00

Бандити

Розташування Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000

Вовки

Розташування Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000