Вовки

Чемпіонат України 02.07.2014 - 12:17
Одеса

Резюме

29 червня в Одесі пройшла чергова гра групи “А” вищої ліги чемпіонату України з американського футболу. “Вінницькі Вовки” протистояли “Одеським піратам”. Як повідомляє сайт “Вовків”, після першої чверті вінничани програвали небагато – 12:13. В другій чверті наша команда почала відставати у рахунку. Третя і четверта чверті пройшли за переваги одеситів, але вінничани не дозволяли грати “в одні ворота”. Фінальний свисток зафіксував рахунок 61:34 на користь “Піратів”.

“Вовкам” в чемпіонаті України залишилося провести три гри: дві з “Витязями” та одну з “Бандитами”. Найближчий матч пройде 20 липня у Києві проти “Витязів”.