«ВІННИЦЬКІ ВОВКИ» ВИБОРОЛИ ЗОЛОТО НА ТУРНІРІ В УГОРЩИНІ

Поп. перегляд

Нещодавно юні спортсмени клубу «Вінницькі Вовки» повернулися з Угорщини, де взяли участь у Győr International American Football Tournament – міжнародному турнірі з американського футболу. На змагання вирушили одразу дві наших команди – «Вовки» U15 та U13. Суперниками вінничан стали угорські «Акули» із м. Дьєр та «Вовки» з Будапешта. Наші хлопці повернулись додому із золотим кубком!

Підготовку до змагань «Вінницькі Вовки» розпочали кілька місяців тому і відпрацьовували свою практику на товариських матчах з іншими українськими клубами. Для «Вовків U13» угорський турнір став дебютним, адже футболісти вперше взяли участь у змаганнях міжнародного рівня і одразу здобули перемогу. Старші «Вовки» трималися на полі дуже стійко та мужньо, однак, цього разу удача опинилась на боці господарів поля.

За словами головного тренера команди, Євгена Хомина, незалежно від результату усі спортсмени проявили себе як справжні воїни, і кожен з них, безумовно, заслуговує на похвалу. Ігри були дуже напруженими, і всі працювали на полі до останнього, не зважаючи на пекельну спеку та палюче сонце. «З кожним новим матчем команда стає все сильнішою і сильнішою. Розвиток є, і це не може не радувати. Весь тренерський штаб задоволений роботою своїх вихованців і вже починає підготовку до наступних ігор», – додає Євген.

Однак, ця поїздка не могла б відбутись без сприяння наших головних партнерів. Особлива подяка IT-компанії «Astound Commerce» за допомогу та постійну активну підтримку наших спортсменів.

Також дякуємо батькам гравців за вашу відданість, розуміння та віру у своїх дітей.

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
13.06.2019 12:25 ДЮЛАФ 2019