“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

Хмельницький

Гладіатори

6
loss
74
win
Вінниця

Вовки

Західний дивізіон 15.08.2016 - 12:55
Хмельницький

Резюме

В останній тиждень у команді «Вінницьких Вовків» обговорюються дві теми. По-перше, наближається фінал чемпіонату, другим предметом не менш гарячого обговорення є поєдинок «Вінницьких Вовків» та «Гладіаторів».

«Вінницькі Вовки» стартували з вибуху. Перша чверть закінчилася трьома занесеними тачдаунами та трьома вдалими реалізаціями. До кінця першої половини вони зуміли подвоїти результат. Що в сумі приносить їм 41 очко. Команда «Гладіаторів» теж порадувала своїх вболівальників першим тачдауном, який заніс ресівер #17 Гліб Полушкін.

Друга половина не стала сюрпризом.«Вінницькі Вовки» відпрацьовували нові комбінацій, як в атаці так і в захисті – що в результаті їм принесло ще 33 очка. Що ж до команди суперників, вони у силу своїх можливостей, впевнено тримали захист. Та до кінця матчу,  зменшити розрив між рахунками, їм все ж не вдалося.

За підсумком гри, перемогу здобули «Вінницькі Вовки» з рахунком 6:74.

Набрані очки «Вінницьких Вовків»:

  • Ентоні Бенсон #18– 18 (3TD)
  • Євген Хомин #87– 18 (3TD)
  • Юрій Мельничук #23 – 15 (2TD+3EP)
  • Дмитро Тацков #27– 11 (1TD+5EP)
  • Тімоті Річардсон #30 – 6 (1TD)
  • Леонід Дзиганський #43– 6 (1TD)
  • Юрій Чемес #86– 6 (1TD)

«Гладіатори»– TD:

  • Гліб Полушнік #17 – 1

На матч у Хмельницький «Вінницькі Вовки» поїхали у невеликому складі – 25 чоловік. Що дало змогу «обкатати» новачків, які практично не виходили з поля, та відпрацювати нові комбінації, як в нападі так і в захисті. Сказати, що гра була передбачуваною чи легкою не можна. Команда «Вінницьких Вовків» була приємно здивована рівнем організації : чудовий стадіон, близько 300 глядачів, з барабанами та плакатами…

«Дуже крута організація! Гарний газон, прекрасний стадіон з критими трибунами в центрі міста, чисті роздягальні з гарячою водою, роздягальні для суддів, коментатор, музичний супровід, роздача флаєрів і тп. Це все показує розвиток«Гладіаторів» і бажання рости і розвиватися, чого не скажеш про деякі команди» – ділиться враженнями тренер «Вінницьких Вовків» Євген Хомин.

Нагадаємо, що у матчі проти «Джокерів» серйозне пошкодження коліна отримав QB «Вінницьких Вовків» – Олександр Білоконь. Лікарі заявили, що Олександр в цьому сезоні вже не зіграє. Однак, керівництво не втрачає надії на його повернення під кінець сезону.

Що ж до самої команди, то можемо з впевненістю сказати, що історія твориться не просто на наших очах – вона вершиться в ці місяці, в ці тижні, дні, години, хвилини. «Вінницькі Вовки», які в цьому сезоні показують найкращий результат в дивізіоні, без поразки (за виключенням технічної) впевнено прориваються в Вайлд кард раунд.

Відео з гри:

Фото: Максим Гніздов та Ольга Мірошниченко

Відео: Віталій Сарана, ТВ7.

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
15.08.2016 12:55 Західний дивізіон 2016

Venue

Хмельницький

Результати

ЧасTDT
Гладіатори16
Вовки1274

Гладіатори

Розташування Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000

Вовки

Розташування Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000