“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

Хмельницький

Гладіатори

6
loss
74
win
Вінниця

Вовки

Західний дивізіон 15.08.2016 - 12:55
Хмельницький

Резюме

В останній тиждень у команді «Вінницьких Вовків» обговорюються дві теми. По-перше, наближається фінал чемпіонату, другим предметом не менш гарячого обговорення є поєдинок «Вінницьких Вовків» та «Гладіаторів».

«Вінницькі Вовки» стартували з вибуху. Перша чверть закінчилася трьома занесеними тачдаунами та трьома вдалими реалізаціями. До кінця першої половини вони зуміли подвоїти результат. Що в сумі приносить їм 41 очко. Команда «Гладіаторів» теж порадувала своїх вболівальників першим тачдауном, який заніс ресівер #17 Гліб Полушкін.

Друга половина не стала сюрпризом.«Вінницькі Вовки» відпрацьовували нові комбінацій, як в атаці так і в захисті – що в результаті їм принесло ще 33 очка. Що ж до команди суперників, вони у силу своїх можливостей, впевнено тримали захист. Та до кінця матчу,  зменшити розрив між рахунками, їм все ж не вдалося.

За підсумком гри, перемогу здобули «Вінницькі Вовки» з рахунком 6:74.

Набрані очки «Вінницьких Вовків»:

  • Ентоні Бенсон #18– 18 (3TD)
  • Євген Хомин #87– 18 (3TD)
  • Юрій Мельничук #23 – 15 (2TD+3EP)
  • Дмитро Тацков #27– 11 (1TD+5EP)
  • Тімоті Річардсон #30 – 6 (1TD)
  • Леонід Дзиганський #43– 6 (1TD)
  • Юрій Чемес #86– 6 (1TD)

«Гладіатори»– TD:

  • Гліб Полушнік #17 – 1

На матч у Хмельницький «Вінницькі Вовки» поїхали у невеликому складі – 25 чоловік. Що дало змогу «обкатати» новачків, які практично не виходили з поля, та відпрацювати нові комбінації, як в нападі так і в захисті. Сказати, що гра була передбачуваною чи легкою не можна. Команда «Вінницьких Вовків» була приємно здивована рівнем організації : чудовий стадіон, близько 300 глядачів, з барабанами та плакатами…

«Дуже крута організація! Гарний газон, прекрасний стадіон з критими трибунами в центрі міста, чисті роздягальні з гарячою водою, роздягальні для суддів, коментатор, музичний супровід, роздача флаєрів і тп. Це все показує розвиток«Гладіаторів» і бажання рости і розвиватися, чого не скажеш про деякі команди» – ділиться враженнями тренер «Вінницьких Вовків» Євген Хомин.

Нагадаємо, що у матчі проти «Джокерів» серйозне пошкодження коліна отримав QB «Вінницьких Вовків» – Олександр Білоконь. Лікарі заявили, що Олександр в цьому сезоні вже не зіграє. Однак, керівництво не втрачає надії на його повернення під кінець сезону.

Що ж до самої команди, то можемо з впевненістю сказати, що історія твориться не просто на наших очах – вона вершиться в ці місяці, в ці тижні, дні, години, хвилини. «Вінницькі Вовки», які в цьому сезоні показують найкращий результат в дивізіоні, без поразки (за виключенням технічної) впевнено прориваються в Вайлд кард раунд.

Відео з гри:

Фото: Максим Гніздов та Ольга Мірошниченко

Відео: Віталій Сарана, ТВ7.

Деталі

ДатаЧасЛігаСезон
15.08.201612:55Західний дивізіон2016

Venue

Хмельницький

Результати

ЧасTDT
Гладіатори16
Вовки1274

Гладіатори

РозташуванняCompAttYdsRecRec YdsTDIntLngFumLost
 0000000000

Вовки

РозташуванняCompAttYdsRecRec YdsTDIntLngFumLost
 0000000000