“Вінницькі Вовки” виграли у “Слов’ян” з рахунком 8:54

Вовки

Чемпіонат УЛАФ. Вища ліга 12.09.2016 - 17:10
Київ

Резюме

11 вересня у м. Києві “Вінницькі Вовки” зустрічалися з місцевими “Слов’янами” у матчі, який вирішував, яка з команд потрапить до плей-оф чемпіонату УЛАФ. Кожна з команд закінчила груповий етап маючи по 1 поразці: “Слов’яни” програли “Вовкам”, а “Вовки” отримали технічну поразку через неможливість організації першого матчу чемпіонату в якому вони мали приймати все тих же “Слов’ян”.

В перших хвилинах матчу одразу стало зрозуміли, що ні одна з команд не налаштована здаватися і матч буде запеклим і важким для всіх. Вінничани занесли досить швидко перший тачдаун і виконали 1 очкову реалізацію, але вже коли вийшов напад киян, нашому захист довелося дуже сильно попотіти щоб зупинити натиск противника.

Однак, після першої чверті “Вовки” взяли гру під контроль і досить впевнено збільшували розрив у рахунку і на перерву команди пішли з рахунком на табло 6:27 на корить гостей з Вінниці.

В другій половині стало помітно, що “Слов’яни” виснажилися, тому поступово все більше новачків зі складу “Вовків” виходили на поле. За другу половину матчу вінничани зуміли набрати стільки ж очок як і за першу 27, господарі ж спромоглися заробити сейфті зупинивши квотербека “Вовків” у його ж заліковій зоні.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 8:54.

Отже, “Вінницькі Вовки” проходять до 1/4 плей-оф Чемпіонату УЛАФ і вже 18 вересня зустрінуться у Києві з командою “Бандити”, яка є 2 разовим чемпіоном України.