win
Чемпіонат України 15.06.2015 - 10:23
Вінниця

Резюме

В суботу 13 червня на стадіоні “Нива” відбувся матч 4-го кола Національного чемпіонату України з американського футболу в якому зустрічалися вінницькі “Вовки” та київські “Бандити”.

Для “Вовків” перемога дозволила б зайняти 2-гу сходинку у своїх групі, а для “Бандитів” затвердитися ще раз як лідер групи і зробити ще один крок до чемпіонства 2015 року.

Гра розпочалася з нападу вінничан, який, на жаль, не приніс бажаних очок. Кияни ж у свою чергу скористалися помилками в стратегії господарів поля і одразу ж відкрили рахунок. Після невдалих спроб “Вовків” і незлагодженої гри як в захисті так і в нападі після 1-ї чверті гості серйозно повели у рахунку.

В кінці 2-ї чверті “Вовкам” вдалося відкрити рахунок завдяки вдалому бігу ранінбека Богача Олександра №88. До завершення половини у господарів було ще декілька можливостей додати у рахунку, однак всі вони не були реалізовані.
Після першої половини, гра стала більш рівнішої і захист “Вовків” почав чинити гарний супротив гостям: були і гарті текли, перехоплення, секи квотербека і накриті фамбли. На жаль, команді нападу не вдавалося занести жодного тачдауна, давалася взнаки відсутність на полі декількох основних гравців, які були травмовані в попередніх матчах.

Ще 6 очок “Вовкам” вдалося заробити після вдалого перехвату, який зробив той самий 88-й номер Богач Олександр і пробіг близько 60 ярдів до заліковки гостей. На жаль, це ніяк не могло вплинути на результат матчу, але підбадьорило глядачів і гравців.

Після 120 хвилин матчу пролунав свисток рефері, який зафіксував справедливий рахунок 12:61 на користь київської команди.

“Вінницькі Вовки” щиро дякують за підтримку глядачам, за гарну гру команді “Бандити”, а також спонсорам за матеріальну і медійну підтримку в організації матчу.