Вовки

Чемпіонат України 22.09.2014 - 10:28
Київ

Резюме

На останню гру в офіційному Чемпіонаті України “Вінницьким Вовкам” випав найсерйозніший суперник – “Бандити” з Києва, тому вінничани знали, що гра буде дуже складна. Крім того на цей матч змогло поїхати лише 22 вінничанина, яким протистояло 46 киян.

Незважаючи на такі не рівні сили, “Вовки” все ж змогли показати гарну гру і першу чверть закінчили з рахунком 6:0 на користь киян. Другу чверть захист вінничан тежи тримався достойно, а нападу майже вдалося занести перший тачдаун в заліковку “Бандитів”. Перша половина закінчилася за переваги 20:0 на користь господарів.

В другій половині “Вовки” теж виглядали достойно, але провали в захисті та нереалізовані моменти в нападі відзначилися на рахунку. Занести тачдаун “Вовкам” вдалося лише в останній чверті – Іванюк Олексій перехопив м’яч і пробігши 80 ярдів заробив такі бажані 6 очок для нашої команди.

Фінальний рахунок судді зафіксували 54:6.

Не дивлячись на такий рахунок, “Вовки” залишилися задоволені своєю грою проти такого сильного і досвідченого противника як “Бандити”. Тепер залишається зробити аналіз помилок і готувати поповнення до команди, адже без достатньої кількості гравців у команді, як показав сезон, дуже важко отримувати перемоги.

Отже, “Вінницькі Вовки” починають осінній набір до команди! Запрошуємо всіх бажаючих протягом вересня відвідати наші відкриті тренування та спробувати, що таке американський футбол.