“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 58:14

Вовки

Чемпіонат України 07.05.2015 - 11:49
Київ

Резюме

2 травня на стадіоні «Спартак» пройшов другий матч групи В ХХІ Національного чемпіонату України з американського футболу між київськими «Бандитами» і вінницькими «Вовками».

Перша чверть матчу була досить напруженою – право атакувати по черзі переходило від команди до команди, були і фамбли і прехоплені паси, але все ж досвід киян взяв гору і після вдалого драйву вони занесли перший тачдаун. Вдало пробивши екстрапоінт господарі отримали ще одне очко і рахунок у матчі став 7:0 на користь «Бандитів». Право атакувати перейшло до “Вовків”. Але вже в першому розіграші квотербек зробив помилку і викинув м’яч прямо в руки гравцеві захисту киян. Атака діючих чемпіонів була більш успішна і вже другий драйв закінчився 6-ма очками. Після вдало пробитого екстрапоінта рахунок на табло змінився на 14:0. До кінця чверті господарям вдалося занести ще один тачдаун і додати 6 очок у свою скарбничку.

У другій чверті гостям вдалося розмочити рахунок і занести свій перший тачдаун в матчі (він на рахунку Іванюка Олексія №22), але господарі не змусили довго чекати і відповіли двома. На перерву команди пішли з рахунком 32:6 на користь «Бандитів».

Під час «Half time» уболівальників розважали своїми танцями чирлідери обох команд.

Третя чверть була повністю за киянами, їм вдалося занести 3 тачдауни, залишивши свою заліковку сухою, незважаючи на наполегливі спроби «Вовків» перешкодити їм у цьому. Рахунок на табло – 52: 6 на користь минулорічних чемпіонів країни.

В останній чверті гостям все ж вдалося огризнутися і занести ще один тачдаун (він на рахунку Богача Олександра №88). Господарі змогли відповісти їм і на це, вразивши вдалим драйвом заліковку вінничан.

Матч закінчився з рахунком 58:14 на користь «Бандитів».