Вовки

Чемпіонат України 29.06.2014 - 12:01
Одеса

Резюме

29 червня в Одесі відбулася дуже важлива гра для нашої команди, в якій, можна так сказати, вирішувалася доля путівки в плей-оф з групи А Вищої ліги Чемпіонату України з американського футболу.

Гра розпочалася з нападу “Вовків”, який успішно закінчився тачдауном, на який господарі поля відповіли таким же швидким тачдауном. Рахунок встановився 6:6. До кінця першої чверті рахунок збільшився до 12:13 на користь “Піратів”.

В другій чверті “Вовки” почали відставати у рахунку і на перерву пішли з розривом в 2 тачдауни. Було видно, що господарі провели серйозну роботу над своїми помилками з пепереднього матчу, а нашому захисту проти цього було важко щось протиставити.

Третя і четверта чверті пройшли за переваги одеситів, але і вінничани не дозволяли грати “в одні ворота” і відповідали результативними пасами та бігами, які закінчувалися тачдаунами, але цього виявилося замало і фінальний свисток встановив рахунок 34:61 на користь “Піратів”.

Далі у “Вовків” залишилося 3 гри: 2 з “Витязями” та 1 з “Бандитами”. Найближча пройде 20 липня у Києві проти “Витязів”.

Дякуємо за чудову підтримку нашої групи підтримки, та вболівальників, які були присутні на матчі в Одесі.