Цими вихідними після вимушеної довготривалої перерви команди нашого клубу розпочали спортивний сезон.

Дала старт футбольному вікенду юніорська команда «Вовків», яка 5 вересня в Маріуполі здобула перемогу над місцевою командою «Азовські Дельфіни». Попри довгу дорогу до місця призначення та легку втому наші спортсмени змогли відмінно себе проявити. З перших хвилин гри хлопці повністю домінували на полі. Злагоджені дії дали свій результат – матч завершився з рахунком 0:65 на користь вінничан.

Наступного дня, в неділю, у футбольний бій вступили дорослі «Вовки» та жіноча команда з флаг-футболу «Вовчиці». Дівчата в  рамках турніру «Голодні ігри» вдома приймали гостей з Кам’янця-Подільського та Києва – команди «Титаніди» та «Кепіталс». «Вовчиці» стали абсолютними переможцями, завершивши змагання без жодної поразки.

Тим часом у столиці «Вовки» розпочинали свій перший матч сезону 2020 в рамках чемпіонату України з американського футболу. Суперниками нашої команди стали київські «Патріоти». Перша половина гри завершилась з рахунком 0:15 на користь вінничан, однак, після перерви киянам вдалося вирватися вперед. Фінальний свисток зафіксував рахунок 17:15 на користь приймаючої сторони.