3 березня в Мінську відбувся міжнародний турнір Кубок Монте Кларка по аренаболу (аренабол – підвид американського футболу для гри в спортзалах). Україну в цьому турнірі представляла команда з Вінниці «Вінницькі Вовки». До слова, це був перший закордонний виїзд «Вовків» в їх новітній історії.

Всього в турнірі брали участь шість клубів з Білорусі, Росії, Литви та України. Кубок Монте Кларка дістався потужній команді «Мінські Зубри», а конкуренцію їм у фіналі склали «Карельскі Зброярі» з Петрозаводська. До речі, ось уже третій рік команду тренує відомий гравець «Скіфів-ДонНТУ» (м. Донецьк) Сергій Корнєв. Він же був і основним квотербеком команди. Вітаємо і «Мінських Зубрів», і «Зброярів» з високими досягненнями в турнірі.

Третє місце у впертій боротьбі взяли «Бурштинові Яструби» з Калінінграда, які обіграли «Залізних Вовків» з Вільнюса (зайняли 4 місце турніру).

Посів «Вінницьких Вовків» був не простим – перші дві гри групового етапу українці програли, але у втішній грі за 5-е місце «Вовки» виявилися сильнішими за «Варварів» з Гродно.

На церемонії нагородження представники оргкомітету окремо відзначили двох гравців «Вінницьких Вовків»: Леоніда Дзиганьского – кращий гравець захисту і Олексія Парфенюка – кращий гравець нападу, запасний квотербек.

В цьому році Леонід Дзиганскій став легіонером і спробує свої сили в чемпіонаті Польщі. А ось Олексій Парфенюк є вихованцем дитячо-юнацької школи «Вінницьких Вовків». Відзначимо, що «Вовки» – один з небагатьох українських клубів, який має в своїй структурі дитячу секцію і команду. Успіх Олексія в Мінську показує, що вінничани на вірному шляху, і клуби здатні вирощувати молодих і перспективних гравців. За розвитком дитячого спорту – майбутнє американського футболу в Україні. Але «Вовки» не зупиняються і на цьому – щорічно команда проводить набір дорослих гравців. Втім, це практика всіх українських клубів. Тому, якщо ви читаєте ці рядки, вам подобається американський футбол, ви молоді, повні сил і хочете себе спробувати в грі, приходьте в клуби в своїх містах на тренування! Можливо через час і ваші імена будуть названі в числі кращих гравців міжнародних турнірів!

Так само в проведенні змагань взяли участь і українські судді Алексєєв Дмитро і Ковальчук Анатолій (обидва з Вінниці, на фото зліва). Їм довірили суддівство декількох ігор групового етапу Кубка Монте Кларка і фінальної гри за перше місце.

Джерело: ulafua.com