Наприкінці 70-х американець Вінсент Папале заробляв собі на життя працюючи барменом у клубі Monkster’s, а також викладачем у середній школі. Однак, згодом його життя кардинально змінилося…

В 1976 році тренеру «Філадельфія Іглз» прийшла в голову ідея організації конкурсу, куди запросили всіх охочих спробувати себе на місце одного з гравців команди. 30-річний Вінсент здійснив справжній фурор у тренувальному таборі – його фізичні дані, швидкісні якості та прекрасний прийом м’яча не залишилися непоміченими, серед інших 600 (!) претендентів.

Так скромний бармен, який кинув виклик всім обставинам, став найстаршим новачком без професійного досвіду гри в історії НФЛ. Він грав з «Орлами» з 1976 по 1978 рік, закінчивши свою кар’єру через травму плеча.

Його історія життя лягла в основу фільму «Непереможний» (Invincible).

Роль Вінса Папале у фільмі виконав Марк Уолберг, це був вдалий кастинг.І Марк і Вінс зразка 70-х, якого він грав, виявилися схожі не тільки рисами обличчя, але і загальними габаритами.

Папале, якому в 2001 році поставили діагноз колоректальний рак, одужав і став спікером, який закликає людей проходити регулярні огляди. Він з’являвся в рекламі університетської лікарні Томаса Джефферсона, закликаючи інших пройти тестування.

Папале – затребуваний мотиваційний оратор. Раніше він був регіональним директором з маркетингу і старшим керівником відділу маркетингу в сфері вищої освіти в Sallie Mae. Живе в Черрі-Хілл, штат Нью-Джерсі, зі своєю дружиною Джанет і двома дітьми, Габріелою і Вінні, та залишається стійким футбольним фанатом Філадельфії Іглз. Також він числиться секретарем / скарбником Філадельфійського відділення Асоціації випускників НФЛ.