Вінницький обласний центр служби крові звертається до мешканців міста з терміновим закликом здати кров будь-якої групи для порятунку людей.

За повідомленням центру крові, наразі не вистачає крові всіх груп та зауважує, що “пандемія – не перешкода донації”. У підприємстві крові нагадують, що “один донором може врятувати життя трьох людей.

Здати кров та допомогти в порятунку життів можна з 08:00 до 15:00 в будні дні та з 09:00 до 14:00 в суботу 31 жовтня за адресою вул. Пирогова, 48. Телефон для довідок 067 492 00 34

Цього ж дня, 31 жовтня команда з американського футболу “Вінницькі вовки” влаштовує традиційну “хеловінську” акцію з донації крові та запрошує долучитися до неї всіх небайдужих.

“Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва рятує мільйони життів щороку. Донор – це той, хто за власним бажанням і чуйністю віддає частину своєї крові людям. І цим рятує їм життя!”, – повідомляють “Вовки” та просять заповнити анкету за посиланням для участь в акції. 

Джерело: vezha.ua