30 вересня у Вінниці відбулися одразу два матчі за участі вінницьких команд з американського футболу: дорослої команди “Vinnytsia Wolves” і “молодіжкі” “Вовків” – “Vinnytsia Wolves”.

У той час як перші мали на меті здолати “Орлів” зі Здолбуніва, “молодим вовкам” належало помірятися силами з “Хрестоносцями” (Рівне/Здолбунів).

Можливо, через погану погоду попередніх днів, на матч прийшло не надто багато вболівальників, однак як відзначають самі футболісти – підтримка трибун була просто шаленою. Не залишилися осторонь і “вовчиці” – черлідерки команди – котрі цього разу незвично для себе, виступали в теплому одязі, однак не менш вражаюче.

Далі – враження про матч від президента клубу Євгена Хомина, який люб’язно погодився прокоментувати перебіг матчів для Vежі.

“Перший матч грали “Вовки U15” проти “Орлів U15” з міста Здолбунів. З ними ми вже грали двічі до цього матчу і двічі програвали. Цього року з рахунком 38:46, а минулого з рахунком 16:8. Тому налаштовані були перемагати, бо щоразу нас від перемоги відділяв лише 1 тачдаун.

Так і сталось, але не так просто як ми думали. З самого початку наш захист заробив два очки і аж до четвертої чверті рахунок був незмінний 2:0 на нашу користь. Потім “Орли”, після невдалого пасу нашого квотербека, зробили перехват і занесли нам тачдаун і реалізацію, рахунок став 2:8. До завершення матчу залишалось менше 2 хвилин.

Квотербек Павло Парамєйчук після своєї помилки виправив ситуацію і вдалими пасами зумів взяти залікову зону противника і зрівняти рахунок і тим самим перевести гру в овертайм. Вже тоді наша команда отримала володіння і на куражі одразу ж занесла тачдаун. А потім вийшов вже на поле захист “Вовків” і не дав “Орлам” відігратись.

Загалом матч, точніше його фінальна частина, по накалу був просто шикарний, трибуни вболівали як скажені. Зазначу, що U15 вже показують досить видовищну гру, а саме чудові паси і текли, це хлопці, які через рік-два вже гратимуть у дорослих командах і такий рівень гри дуже радує нас.

Доросла команда «Вовки-2» зустрічалась зі збірною Рівного та Здолбунова «Хрестоносцями». Для нас це була перша зустріч і ми не знали, що очікувати від противника. А враховуючи, що в нашому складі «Вовки-2» в чемпіонаті ДЮЛАФ майже 40% складають новачки або хлопці 16-17 років (саме для їх адаптації перед наступним сезоном і проводиться чемпіонат у старшій віковій категорії) і трохи незвичний для нас формат гри у 9 гравців на полі, тому ми готувались до найгірших сценаріїв і перед матчем трохи змінили комбінації захисту.

В результаті гості показали дуже достойну гру і змусили нас трохи понервувати. Гра закінчилась з рахунком 42:20. Ми раді що наші новачки і молоді гравці отримали необхідний досвід, тренери побачили слабкі місця і до наступної гри, яка відбудеться у Києві 14 жовтня, ми будемо більш підготовлені.

Головний спонсора дорослої команди – ІТ компанія RogMax, головний спонсор дитячої команди – ІТ-компанія Astound Commerce. Нагадуємо, що у “Вовків” наразі триває набір як у дитячі, так і у дорослу команди.