Кілька днів тому юні спортсмени з клубу “Вінницькі Вовки” взяли участь у міжнародному турнірі з американського футболу і вибороли перемогу.

У турнірі “Győr International American Football Tournament”, який відбувався в Угорщині,   взяли участь одразу дві вінницькі команди – “Вовки U15” і “Вовки U13”. Їхніми суперниками стали угорські “Акули” з міста Дьєр та “Вовки” з Будапешта (Угорщина). Втім, золотий кубок дістався саме вінничанам.

“Вінницькі Вовки” зазначили, що до цих змагань готувалися кілька місяців і свою практику відпрацьовували на товариських матчах з іншими українськими клубами.

Попри це для “Вовків U13” угорський турнір став дебютним, адже футболісти вперше взяли участь у змаганнях міжнародного рівня, але й одразу здобули перемогу.

У повідомленні йдеться, що старші “Вовки” трималися на полі дуже стійко та мужньо, однак, цього разу удача опинилася на боці господарів поля.

Зі слів Євгена Хомина, головного тренера команди, незалежно від результату, всі спортсмени проявили себе “як справжні воїни”.

– Ігри були дуже напруженими, і всі працювали на полі до останнього, не зважаючи на пекельну спеку та палюче сонце, – зазначив Євген Хомин. – З кожним новим матчем команда стає все сильнішою і сильнішою. Розвиток є, і це не може не радувати.

У повідомленні йдеться, що тренерський штаб уже почав готувати команди до наступних ігор. Крім того клуб дякує батькам гравців за допомогу і віру у своїх дітей, а всім вболівальникам – за постійну підтримку.

Джерело: vezha.vn