Цієї п’ятниці дві юнацькі команди клубу «Вовків» U13 та U15 вирушають до Угорщини. Саме там, 9 червня у м. Дьєр відбудеться міжнародний турнір з американського футболу – Győr International American Football Tournament, в якому візьмуть участь наші хлопці.

Протягом кількох місяців вони активно готувалися до турніру, зігравши кілька товариських матчів з командами із Києва та Рівного. Це дало їм змогу виробити ефективну стратегію гри, ліквідувати помилки, виправити слабкі сторони та деякі ігрові моменти. «Вовки» налаштовані дуже рішуче і готові повертатися додому тільки з переможним кубком.

Зазначимо, що минулого року 15 наших гравців у складі збірної України взяли участь у міжнародному юнацькому турнірі з американського футболу, який проходив у Відні (Австрія). Тоді хлопці показали себе дуже впевнено і вибороли срібло, поступившись лише господарям поля.

Віримо, що цього разу «Вовкам» вдасться відмінно проявити себе і перевершити минулорічний результат. Допомагатимуть їм також у цьому і дівчата з групи підтримки «Wolves Junior Cheerleaders», які вирушають до Угорщини разом з ними. Красуні не тільки вболіватимуть за нашу команду, а й даруватимуть гарний настрій та позитивну енергетику всім глядачам та гостям чемпіонату.

Переконані, що ця поїздка стане надзвичайним досвідом для юних спортсменів, який в подальшому їх буде надихати на підкорення нових вершин. Вболіваємо за «Вовків», бажаємо їм гарних результатів та переможних матчів! Go Wolves!