Вінницькі чирлідерки посіли перше місце на Чемпіонаті України серед професійних груп підтримки «Best Cheer Teams Battle» на «Cheer Weekend 2019». 10 березня дівчата вибороли перемогу в номінації «Cheer Dance Show», а тепер готуються до другого туру Кубку України з чирлідингу.

Юлія  Андріященко, тренерка «Wolves junior cheerleaders» (13-15 років), розповіла, що для цих змагань дівчата підготували абсолютну нову програму, яка й допомогла їм здобути перемогу.

Зі слів Юлії, на чемпіонаті було більше 60 номерів, однак близько половини виступів – соло та дуети. Натомість у командних змаганнях, в яких за перемогу боролася й вінницька команда, участь взяло близько 20 учасників, переважно – київські команди.

«CHEER WEEKEND 2019» – це змагання дівчат з професійних груп підтримки, які є представниками професійних ігрових видів спорту з американського футболу, футзалу, баскетболу, футболу тощо. Він складався з декількох турнірів, в одному з яких змагалися дівчата з вінницької команди «Wolves junior cheerleaders».

– До змагань ми готувалися приблизно півтора місяця. Це насправді дуже швидко, бо зазвичай потрібно готуватися не менше трьох місяців (деякі команди й по півроку готуються), – розповіла Юлія Андріященко. – Цього разу ми ще вирішили показати нову програму, тому зустрічалися частіше, ніж зазвичай на тренуваннях. Наприклад, репетиції з танців і підтримок ми вже навіть на вулиці робили, бо не завжди знаходили приміщення. Ну і плюс – у нас з’явилася нова форма (ми її тільки-тільки пошили). Тому, я думаю, що в комплексі з постановкою, це теж додало дівчатам впевненості і якогось азарту, щоб перемогти.

Також тренерка  розповіла, що в Україні деякі команди кілька разів можуть вистувати з однаковою програмою, але дівчата з «Wolves junior cheerleaders» намагаються готувати для таких змагань щоразу нові постановки.

Так, юні вінницькі чирлідерки посіли перше місце в номінації «Cheer Dance Show», за що отримали медалі та кубок. Попри це дівчата вже готуються до наступних змагань, зокрема – до участі в другому турі Кубку України з Чирлідингу.

– Минулого року Чемпіонат України з чирлідингу відбувся 7 грудня. Тоді ми здобули перемогу в номінації з такою ж назвою «Cheer Dance Show».  Думаю, що цього року Чемпіонат також відбудеться наприкінці осені, – зазначила Юлія Андріященко. – Я завжди налаштувую дітей тільки на перемогу! Вони у нас настільки талановиті та ще й трудяги, то якщо й надалі будуть працювати в тому ж темпі обов’язково готуватимемо їх до міжнародних змагань.

Що цікаво до змагань «Best Cheer Teams Battle» вінничанок готували одразу дві тренерки: Юлія Андріященко та її помічниця Ірина Паламарчук, яка надалі самостійно вестиме цю команду. Ірина Паламарчук, до речі, нещодавно здобула титул віце-міс на конкурсі краси «Міс Вінниця 2019».

Джерело: vezha.vn