Клуб з американського футболу «Вінницькі Вовки» активно готується до початку спортивного сезону.

Як дізнався кореспондент Vlasno.info, напередодні офіційних ігор до команди приєднаються гравці зі Сполучених Штатів, а ще у «Вовків» тепер є головний спонсор.

За словами віце-президента та тренера спецкоманд «Вовків» Євгена Хомина, міжсезоння в спортсменів вже добігає кінця і скоро вони «вийдуть» з тренажерної зали на стадіон. Новий сезон, що розпочнеться наприкінці квітня, вінницький колектив проведе в УЛАФ SUPER LEAGUE разом із трьома київськими командами: «Кепіталс», «Слов’яни» та «Патріоти». Зауважимо, що Суперліга Української ліги американського футболу є найпрестижнішим турніром країни.

– На жаль, інші клуби «не потягнули» тих вимог, що ставляться до команд Суперліги, – пояснив Євген

До спортивних вершин вінничан знову поведе американський тренер Дейл Хеффрон. Заокеанський фахівець вже твердо вирішив: Вінниця стане останнім місцем роботи в його кар’єрі.

Очікується в команді і солідне кадрове підсилення.

Як розповів віце-президент «Вовків», до колективу мають приєднатись футболісти зі Сполучених Штатів.

– Наприкінці березня чи на початку квітня до нас приєднаються гравці з Америки. Вони не тільки гратимуть, а ще й тренуватимуть дітей. Хто це буде поки не скажу, щоб конкуренти їх не «перехопили», – каже віце-президент.

До речі, «Вовки» вже не вперше долучають спортсменів із батьківщини американського футболу до своїх лав. Приміром, у 2017-ому до вінницького клубу перейшли квотербек (плеймейкер, гравець, що розпасовує м’яча) Браян Гессел та ресивер (приймаючий, той, хто у повітрі приймає м’яча від квотербека) Авал Умару.

В той час, коли чоловіки стартуватимуть у Суперлізі, жіноча команда «Вінницькі Вовчиці» поїде до Німеччини на турнір із флаг-футболу.

– Змагання відбудуться наприкінці травня, там будуть найсильніші жіночі команди Європи з флаг-футболу і кілька команд зі Штатів. На турнір заявлено тридцять дві команди. Ми ледь встигли «податися»: надіслали заявку участь у турнірі одразу, як тільки оголосили про початок реєстрації, і як раз були тридцять другими – розповів Євген.

До слова, віднедавна розвивати американський футбол, лакрос, черлідинг та флаг-футбол у Вінниці «Вовкам» допомагає офіційний спонсор – енергетична компанія Kness.

– Kness надали кошти на пошив форми для дорослої команди та черлідерок, а також частково оплачують перельоти американців, – зазначив віце-президент клубу.

В планах «Вінницьких Вовків» не тільки спортивна, але й громадська діяльність. У розмові з журналістом Євген Хомин анонсував акції з прибирання зелених зон Вінниці та здачі донорської крові. Крім того, клуб долучився до проєкту «ОТГ-фест: молодь в дії», в рамках якого футболісти, футболістки та черлідерки відвідають 13 громад Вінниччини, де проведуть спортивні уроки. У п’ятницю, 28 лютого, вони вже побували в Іллінцях.

Джерело: vlasno.info