Ігровий сезон американського футболу у самому розпалі. Місцева команда «Вінницькі Вовки» щотижня радує спортивних любителів та своїх прихильників новими досягненнями. Цими вихідними футболістам знову вдалося здобути кілька важливих перемог.

Чудовою звісткою зі столиці ще в суботу, 12 вересня, потішила свій спортивний клуб та рідне місто дитяча команда «Вовки U13». Вони стали володарями золотого кубку змагань «Молот Сварога»– першого турніру з флаг-футболу, який проходить в рамках юнацького чемпіонату України. Суперниками вінничан були київські «Молотобійці» та «Азовські Дельфіни» з Маріуполя.

Результати матчів прекрасно демонструють заслужену перемогу нашої команди: «Молотобійці» – «Вовки» – 07 – 54,  «Вовки» – «Азовські Дельфіни» – 58 – 06.

До речі, вже другий рік поспіль кубок «Молот Сварога» вирушає до  Вінниці. Гарна традиція!

Неділя, 13 вересня, стала щасливою і для дорослої команди «Вовків». Свою другу гру чемпіонату України з американського футболу вони завершили з блискавичним рахунком 58:0. Суперниками наших хлопців стали житомирські «Бізони», з якими ті раніше же зустрічалися на полі в рамках чемпіонату України з флаг-футболу.

З перших хвилин гри вінничани повністю домінували на полі. Злагоджені дії, досвід та атмосфера рідного стадіону (гра проходила у Вінниці) дали свій результат – фінальний свисток засвідчив абсолютну перемогу «Вовків». Таким чином хлопці виходять у плей-оф чемпіонату УЛАФ (Української ліги американського футболу) і скоро знову постануть у футбольному двобої.

Джерело: arena.vn.ua