22 вересня в рідному Києві «Молотобійці» подолали «Вовків» з рахунком 53:12.

Перша половина матчу стала дуже важкою для гостей, кияни виявилися фізично сильнішими та домінували на полі – говорить Євген Хомин, головний тренер команди «Вовки» (м. Вінниця):

«Наш напад ледве рухався, а захист нічого не міг зробити з вищими і важчими противниками. На жаль, хлопці знову поплили… і на перерву пішли з рахунком 40:0. У перерві провели мотиваційну роботу і почали нарешті грати. Зупиняли захист «Молотобійців» і самі почали заносити тачдауни. Ми дивимось позитивно на цю гру. Попередню хлопці програли 61:0, тому ми впевнено (хоч і поступово) рухаємось до кращого».

Після перерви гра вирівнялася: 13:12 – рахунок за другу половину матчу. Проте в загальному результаті кияни успішно закріпили свою перемогу в цьому протистоянні. Вадим Болейко, президент спортивного клубу «Молотобійці» (м. Київ) зазначає:

«Гра пройшла нормально. Перемога перемогою, але місяця мало, щоб підготувати команду до змагань. Багато що в наших гравців не виходило. Найяскравіші наші моменти – три-чотири пасові тачдауни, адже зараз якраз відпрацьовуємо пасову гру. Порадував ресивер Мішлявкін Данило; він провів блискучу гру, на його рахунку багато прийнятих пасів, пробіжки. Порадували молоді гравці, які показали хорошу гру».

Щодо гри суперників – Вадим Болейко відзначає два пасові тачдауни, занесені «Вовками» завдяки знайденим «діркам» в обороні, якими вінничани гарно скористалися.

Головний тренер «Вовків» вбачає головною причиною поразки та неготовності хлопців відсутність тренувального поля, де гравці відпрацьовують роботу команди. Зараз вінничани тренуються на клаптику поля трохи більшому, ніж тенісний корт, де неможливо відпрацювати текли. Керівництво клубу намагається це виправити і знайти нову базу для тренувань.

Тренери обох команд відзначають прогрес: вінницькі та київські діти з кожною грою стають кращими футболістами і щоразу показують вищий рівень гри. Також наставники поділилися своїми планами і цілями на сезон.

Основна мета «Вовків» – зіграти всі матчі без травм, покращуючи результати.

«Нам важлива позитивна динаміка. Ми готуємо хлопців до дорослої команди, куди вони мають зайти навченими, здоровими. Також плануємо провести ще міський чемпіонат з футболу, обдумуємо його формат зараз, оскільки матчів мало, а хлопцям треба награватись», – говорить Євген Хомин.

Вадим Болейко збирається посилити склад «Молотобійців» і підготуватися до зустрічей із новими суперниками:

«Найважливіша мета – набрати близько 50 гравців, щоб закріпити позиції та готуватися до гри, напрацьовувати звʼязки між гравцями. Важливо усунути помилки: ми зараз уже їх бачимо по грі. Зараз не так важливі перемоги, як налагодити зіграність між футболістами».

Наразі клуб веде перемовини з польськими командами щодо можливості зіграти товариські матчі.

Нагадаємо, осінній турнір ДЮЛАФ розпочався із зустрічі «Вовків» і «Монархів» у Рівному. Переглянути повний розклад змагань можна тут. Проте незабаром у ньому очікуються зміни – тож слідкуйте за оновленнями сайту.

Джерело: touchdown.in.ua