Студенти з технікумів, коледжів та університетів Вінниці 24 вересня змагались в Центральному парку за перший Кубок міста з підтягування. Звання найсильніших між собою розподілили воркаутери та студенти з аграрного.
Змагання відкривали генеральний директор Медіа Корпорації «RIA» Олег Горобець та голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський. Захід пройшов у рамках громадської кампанії за фізичну активність «Рухаємо Вінницю». Її для популяризації здорового способу життя започаткувала RIA.
Перший у Вінниці Кубок з підтягування серед студентів організували 20minut.ua, спортивний центр «Сенсей», Комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та Вінницька Молодіжна Рада.
– Підтягування – найпопулярніша вправа серед молоді. Такі чемпіонати потрібно проводити і заохочувати молодь займатись спортом, – каже голова молодіжної ради Дмитро Мира. – Хочу подякувати усім командам, які підтягувались сьогодні. Приємно, що дирекції деяких навчальних закладів підійшли із усією серйозністю та відправили змагатися найсильніших та найспортивніших студентів.
На змагання зареєструвалось 23 команди. За правилами п’ять учасників з кожної команди підтягувались, доки не вибивався із сил останній учасник.
Звання абсолютних чемпіонів здобули професійні воркаутери – збірна команда студентів міста «Ліфтери». Крім змагань, хлопці показали глядачам трюки на турніку. У підсумку вони підтягнулись 122 рази. З ними перше місце розділили студенти із Вінницького аграрного університету. Разом хлопці підтягнулись 93 рази.
Судді слідкували за правильністю виконання вправи та вели один для всіх рахунок. Вправу зараховували, якщо учасник підтягувався підборіддям за перекладину, не гойдаючись та не піднімаючи ніг. Командам записували спільний результат усіх учасників.
Ми з другом займаємось воркаутом вже чотири роки, підтягуємось регулярно, побачили в соцмережі оголошення, зібрали команду з університету, прийшли і виграли, – каже капітан команди Олександр Яцик. – Було не легко, багато достойних команд з інших навчальних закладів. Головне регулярно тренуватись та правильно харчуватись.
Студенти з професійного училища сфери і послуг підтягнулись у сумі 90 разів та зайняли друге місце. Хлопці з Донецького національного університету зробили 87 підтягувань і вибороли третє місце. Переможці отримали подарункові сертифікати в спортивний центр «Сенсей», кубки, медалі та грамоти.
Запальні дівчата з групи підтримки «Wake Up» своїми виступами піднімали бойовий дух учасникам та фотографувались із бажаючими.
Напередодні сайт 20minut.ua проводив в соцмережі «Вконтакті» конкурс розіграш. Потрібно були лайкнути запис та репостнути його собі на сторінку. Рандомним (випадковим) способом ми визначили переможницю Ірину Валюк. Дівчині на сцені подарували футбольний м’яч.

Джерело: 20minut.ua