Вчора, 24 квітня, у Вінниці відбулася екоакція “Плогінг по-вінницьки”. Її учасниками стало 80 людей.

 

На фейсбук-сторінці “Муніципальної варти” повідомили, що прибирання відбулося на прибережній території поряд із психоневрологічною лікарнею ім. акад. О.І.Ющенка. А зробили це учасники команди з американського футболу “Вінницькі Вовки” та ГО “Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області”.

Повідомляється, що вони “зібрали буквально гори всілякого непотребу, перетворивши суцільний смітник на захоплююче своєю красою узбережжя”.

– Цифра дня – 80! Саме стільки учасників долучилися вчора до нашого “Плогінгу по-вінницьки”, щоб прибрати берег Південного Бугу (а прибирати було що), – написали “Вінницькі Вовки” на своїй сторінці у Фейсбук.

– Спасибі всім, хто знайшов час та бажання зробити нашу Вінницю ще красивішою та комфортнішою. Особливо хочемо відмітити наших юних вихованців, які вже вкотре так активно беруть участь в екологічних акціях та наполегливо прибирають території рідного міста. В такі моменти розуміємо, що ми на правильному шляху. Адже місія нашого клубу – не тільки спортивний розвиток, а й громадянське та національно-патріотичне виховання дітей, – йдеться у повідомленні.

Плогінг — це рух серед еко-активістів, під час якого окрім пробіжки чи прогулянки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають засмічену територію.

Джерело: vezha.ua