3 серпня, у Вінниці поряд з Південним Бугом відбудеться оригінальна еко-пробіжка “Плогінг по-вінницькі”, під час якого вінничани зможуть підтримати своє фізичне здоров’я та очистити “Бригантину” від сміття.

 

Як йдеться на фейсбук-сторінці заходу, “плогінг” — це новий рух серед еко-активістів та фізично активних людей. Концепт плогінгу такий — окрім пробіжки чи прогулянки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають засмічену територію. Організатори незвичайного “суботника” — команда з американського футболу “Вінницькі вовки”.

Як розповів Veжі  Євген Хомин, один з організаторів та віце-президент “Вовків”, ініціатори акції також планують заручитися підтримкою “Еко-віна” та еко-активістів, які після пробіжки зможуть разом з учасниками посортувати зібране сміття.

—  Зробимо разом наше місто чистим! — закликають організатори. — На вас чекають спалені калорії, гарний настрій та  можливість створити корисну справу для міста.

Також учасникам забігу обіцяють пікнік та кінотеатр під відкритим небом. Програма заходу буде доповнюватися, тому організатори пропонують стежити за оновленням на фейсбук-сторінці заходу за ЦИМ посиланням. 

Еко-пробіжка “Плогінг по-вінницьки” розпочнеться наступної суботи, 3 серпня об 11:00, у парку “Бригантина” (вулиця Чорновола, 11).  Організатори радять одягнутися у спортивний, або у будь-який зручний для пробіжки одяг. 

Джерело: vezha.vn