14 травня в молодіжному центрі “Квадрат” відбулась пресконференція спортивного клубу «Вінницькі Вовки» з нагоди презентації міжнародних футболістів, які цьогоріч гратимуть за місцеву команду в чемпіонаті України з американського футболу.

«Вовки» долучили до свого складу 7 футболістів-легіонерів, які підсилять команду в ігровому сезоні 2021. Вони приїхали до Вінниці з США, Великобританії, Канади та Німеччини.

«Ми запросили футболістів-легіонерів для того, щоб підсилити команду в чемпіонаті України 2021. Планували це зробити ще минулого року, однак, через Covid-19 не вдалось. Іноземні гравці поділяться з «Вовками» новими для них знаннями та вміннями, своїм досвідом та допоможуть нам виграти чемпіонат» – поділився Дейл Хеффрон, головний тренер СК «Вінницькі Вовки».

«Вінницькі Вовки» – це не просто команда з американського футболу, це ціла спортивна сім’я з більше ніж двадцятирічною історією. Американський футбол існує у Вінниці вже 25 років. Перші «Вовки» з’явились ще у 1996 році, однак, через кілька років припинили своє існування. Відновлена команда розпочала свою діяльність у 2007 році. А вже 12 травня 2009 року було офіційно зареєстровано спортивний клуб «Вінницькі Вовки».

На сьогодні ми розвиваємо такі види спорту, як американський футбол, флаг-футбол, черліденг та лакрос. Учасниками клубу є більше 200 спортсменів, половина з яких – діти.

Цього року наша команда братиме участь у Суперлізі 2021 – найпрестижнішій лізі України. Ми – найменше місто, яке там гратиме, а нашими суперниками стануть «Патріоти» (Київ), «Леви» (Львів) та «Слов’яни» (Київ).

Всього в регулярній частині чемпіонату кожна команда зіграє по 6 ігор – 3 домашніх і 3 виїзних. Перший матч сезону для нас відбудеться вже 16 травня у Львові.

Далі графік матчів чемпіонату для нашої команди виглядатиме так:

30 травня – «Вовки» – «Патріоти» (вдома)

12 червня – «Вовки» – «Слов’яни» (вдома)

26-17 червня «Слов’яни» – «Вовки» (на виїзді)

10-11 липня – «Патріоти» – «Вовки» (на виїзді)

24 липня – «Вовки» – «Леви» (вдома)

Наша група (дивізіон Захід) є досить рівною – кожна команда має іноземних гравців. Однак, нам вдалось долучити до свого складу аж 7 футболістів-легіонерів, які підсилять команду в ігровому сезоні 2021. Такої кількості запрошених іноземних гравців не має жодна команда з американського футболу в Україні. Для нас така кількість легіонерів – теж вперше.

Вже другий рік команду тренує американський коуч Дейл Хеффрон. Вперше він приїхав до Вінниці ще у 2015 році і тренував «Вовків» кілька місяців, після чого був змушений покинути Україну за станом здоров’я. Влітку 2019 Дейл повернувся до Вінниці і знову розпочав роботу з нашою командою.

Дейл Хеффрон – це тренер з більш ніж 25-річним досвідом роботи, він був обраний у символічну збірну США, грав професійно у НФЛ (Національна футбольна ліга), працював у «найкрутішій лізі Європи» – GFL 1 – Німецькій лізі з американського футболу і вигравав її на різних рівнях. На його рахунку – 68 перемог та 23 програші. Окрім цього Хеффрон працював з командами з американського футболу в Фінляндії, Чехії, Польщі, Німеччині та Угорщині.

З 2019 року клуб «Вінницькі Вовки» активно підтримує головний спонсор – міжнародна група компаній KNESS.

«Світ рухають вперед ті, хто наважується мріяти – сміливці, які натхненно прямують до мети, у яких захоплено «горять очі». Як у кожного з команди KNESS, коли ми лише починали втілювати свою мрію про 100% renewable, і зараз, коли її підтримують тисячі українців. Такий запал в очах і у вінницьких хлопців, які мріяли грати в американський футбол, коли про його існування знали одиниці. Тепер це Вінницькі Вовки – потужна команда, що включає і жіночу, і дитячу збірні, групу черлідерів. Нас з ними ріднить переконання – можливості завжди з’являються, коли є мета!» – зазначила Ганна Козирь, менеджерка з корпоративної соціальної відповідальності KNESS.

Співпраця з KNESS почалась зі спільної організації спортивної частини Дня міста в 2019 році – заходу American Sport Quest і продовжується й нині.

KNESS – міжнародна група компаній, народжена в Україні, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики, що закриває весь цикл забезпечення сонячною електроенергією: від проєктування і будівництва сонячних станцій, до виготовлення обладнання, сервісу, впровадження інноваційних розробок у власному RnD Центрі, постачання і трейдингу електроенергії. У портфелі Групи компаній KNESS – 108 побудованих сонячних електростанцій, загальною потужністю 1,16 ГВт. У цю кількість входять потужні електростанції побудовані повністю з українських комплектуючих. Спроєктовано – 125 ФЕС (1,43 ГВт). На обслуговуванні – 107 об’єктів (1,33 ГВт).