• RIA/20 хвилин представляє власний рейтинг спортивних подій на Вінниччині у 2021 році.
    • У ньому відображені основні звитяги наших атлетів, а також позитивні зрушення щодо покрашення місцевої спортивно-оздоровчої інфраструктури.

1.Запрацював «Аква-Він»

Колишній СКА став муніципальним спорткомплексом. Тепер тут безкоштовно займаються юні плавці, ігровики, а також відбуваються матчі професіональних і аматорських команд з різних видів спорту.

2. Медалі Паралімпіади

Порадувало вболівальників золото пауерліфтерки Мар’яни Шевчук і бронза стрільця Олексія Денисюка.

3. Завершено ремонт СК «Здоров’я»

Спорткомплекс є основним місцем тренувань для прихильників здорового способу життя на Старому місті. Також тут мають можливість займатися спортсмени із інвалідністю.

4. На Олімпіаді – без медалей

Єдиним представником Вінниччини на Іграх-2020 був стрілець Олег Царьков. Але він, на жаль, не спромігся втрутитися у боротьбу за нагороди.

5.«Льодовий клуб» поновив роботу

Власники ковзанки і місцева влада після тривалого періоду непорозумінь змогли домовитися щодо продаж арени місту. Тепер вона знову приймає юних хокеїстів і фігуристів.

6. Роман Головащенко здобув титул

Відомий вінницький боксер-профісуперважкої ваги Роман Головащенко став володарем поясу міжнародного чемпіона за версією Universal Boxing Organization. Спортсмен не залишив жодного шансу азербайджанцю Таріелу Джафарову та завершив бій у першому раунді.

7. Волейболістки – в елітному дивізіоні

Вінницька жіноча волейбольна команда повернулася до Суперліги. Вона змінила назву на «Добродій—Медуніверситет-ШВСМ». Із появою нових спонсорів з’явилися надії, що клуб буде з часом одним із лідерів елітного дивізіону, хоча поки він перебуває в середині турнірної таблиці.

8. Перші медалі «Вовків»

«Вінницькі Вовки» зайняли третє місце в головному чемпіонаті України з Американського футболу – Суперлізі УЛАФ. Також вони стали чемпіонами України з флаг-футболу.

 9. Масові змагання серед територіальних громад

В зв’язку із адміністративно-територіальною реформою в Україні на Вінниччині  активно почали проводити масові змагання серед територіальних громад, а також серед сільських голів і старост. Цим опікується обласна організація «Колос».

10.Зміна керівництва «Ниви»

На початку 2021 року граючим президентом вінницького футбольного клубу “Нива” став Артур Загорулько. Головним тренером став Володимир Циткін, який пішов із команди після осіньої серії невдач. Поки команда перебуває без головного тренера.

Джерело: vn.20minut.ua