Вчора у Вінниці відбулась заключна гра регулярної частини чемпіонату України – “Вовки”-“Леви”. Фінальний свисток зафіксував рахунок 10:28 на користь гостей поля.

У першій половині гри вінничани занесли до залікової зони тачдаун (шість очок) і зробили два сейфті (по два очки за кожен), тобто зупинили суперника із м’ячем у його заліковій зоні. Команди пішли на перерву з рахунком 10:0.

В цей же час два футболісти вінницької команди отримали травми.  Допомогу довелося надавати Джамалу Ньюмену (США) та Янісу Кайзеру (Німеччина).

Після перерви суперники занесли до зони “Вовків” чотири тачдауни. Господарі поля докладали всіх зусиль, аби виправити неприємну ситуацію, але це їм не вдалося. В підсумку вінничани поступилися “Левам” із рахунком 10:28.

Таким чином “Вінницькі Вовки” виходять у плей-офф Суперліги з другого місця в турнірній таблиці і наступний матч зіграють на виїзді, у столиці, з командою Kyiv Capitals.