Семеро іноземних легіонерів підсилили склад команди з американського футболу “Вінницькі вовки”. Про це Суспільному розповів тренер команди Дейл Хеффрон. Учора новий склад команди зіграв перший матч Ліги Чемпіонату України проти “Львівських Левів”, який завершився перемогою вінничан.

Тренер “Вінницьких вовків” американець Дейл Хеффрон говорить, команду підсилили легіонерами з Великої Британії, США, Канади і Німеччини, які гратимуть на позиціях захисту та нападу. Такої кількості запрошених іноземців, додає Хеффрон, нині не має жодна інша команда України. Охочих було кілька десятків, втім відібрали семеро. Приїхали, каже, за ігровою практикою, бо через карантин у їхніх країнах заборонені спортивні заходи. “Вони приїхали для того, щоб грати у футбол і допомогти нам виграти Чемпіонат України. Вони дуже люблять цей спорт, і я певен, що полюблять і цю країну”, — каже Дейл Хеффрон.

Британець Джейсі — новий гравець команди з американського футболу “Вінницькі вовки”. Місяць тому на запрошення тренера Дейла Хеффрона приїхав до Вінниці, аби підсилити склад чинної команди. За місяць, каже, намагався вивчити місто, розібратися як доїхати з дому до стадіону та порозумітися з командою. Загалом, каже, американським футболом займається 11 років. Грав у Великій Британії та Фінляндії.

На позиції квотербека, тобто нападника, в новому складі “Вінницьких вовків” грає Яніс Кайзер. Йому 19. До Вінниці приїхав з Німеччини. Американським футболом, каже, займається 9 років. Він тут, бо хоче виграти Чемпіонат України.

У Суперлізі Чемпіонату України беруть участь 6 команд. Кожна з них підсилила свій склад, каже віцепрезидент команди Євген Хомин, то ж нинішній Чемпіонат буде одним із найсильніших в історії. “В нас цього року чемпіонат буде дуже цікавий, тому що всі команди запаслися легіонерами, підсилилась протягом минулого року і перед сезоном”, — розповідає Євген Хомин.

Учора у Львові “Вовки” зіграли свій перший матч у новому складі. Суперниками вінничан стали місцеві “Леви”. Гра завершилася перемогою вінницької команди з рахунком 7-6.

Наступну гру вінничани зіграють вдома 30 травня з київськими “Патріотами”.

Джерело: suspilne.media