Зовсім нещодавно ми розповідали про те як юніорська команда чирлідерів «Vinnytsia Wolves» вибороли звання чемпіонів України 2019 року! І ось тренери розпочали набір у нову групу для наймолодших (7-9 років).

– Чирлідинг – це чудовий вид спорту, який сприяє розвитку танцювальних навичок, пластики та гнучкості, удосконалює поставу, координацію, роботу м’язів, формує характер, грацію, вміння працювати в команді, якості лідера, – каже тренер команди Ольга Черкевич.
– На сьогодні у спортивному клубі «Вінницькі Вовки» існує 3 команди: доросла, юніорська та середня дитяча. Вирішили відкрити ще одну групу для молодших школярів, адже це саме той вік, з якого варто починатись займатись чирлідингом, знайомитись з його основами, технічною базою, своєрідною термінологією, правилами та нормами. Крім того, це прекрасний спосіб для дівчаток проводити свій вільний час: у команді однодумців, веселій атмосфері, займаючись енергійним та дуже активним видом діяльності.
На дівчаток чекатимуть незабутні виступи та змагання на найбільших спортивних майданчиках країни , тренування на свіжому повітрі (влітку) та в комфортному залі у холодні пори року, яскраві костюми, фотосесії, проекти, зйомки, веселі подорожі, спільні поїздки та нові друзі та багато іншого! Ми завжди наголошуємо, що у нас не просто гурток чи секція, це цілісна міцна та дружня команда, яка завжди стоїть горою один за одного, і в цьому наша сила!
Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень: вівторок та четвер о 18:00 на стадіоні 34 та 35 шкіл (мікрорайон Вишенька).

Телефон для довідок: 067 9554961 — Ольга

Джерело: 33kanal.com