3 серпня (субота) об 11:00 в парку «Бригантина» (вулиця Чорновола, 11) відбудеться масова екологічна акція, яка в Європі отримала назву – плогінг.

Суть заходу полягає в тому, що бігуни, окрім звичайної пробіжки вулицями міста, беруть з собою пакети для сміття, рукавички і під час бігу прибирають засмічені території. Такий екорух є новітнім для нашого міста, однак вже давно набув поширення в інших країнах світу. Основна концепція плогінгу полягає у прагненні підтримувати чистоту довкілля та бути в гарній фізичній формі. Як виявилось – це можна робити одночасно, і у вінничан буде можливість перевірити це на собі.

Організатори заходу – спортивний клуб «Вінницькі Вовки» – пояснюють, що такий захід спрямований на всіх еко-активістів, фізично активних людей та просто небайдужих громадян, які хочуть зробити гарну і корисну справу. Адже кілька годин проведених у вихідний день на свіжому повітрі допоможуть кожному досягти одразу кількох цілей: спалити калорії, отримати гарний настрій та зробити потрібну справу для свого міста.

Також «Вовки» планують об’єднати свої сили з іншими громадськими організаціями та активістами Вінниці і зробити такий захід якомога масштабнішим і на постійній основі.

Крім того, на всіх учасників забігу після фінішу чекатиме пікнік та кінотеатр під відкритим небом. Все, що потрібно зробити – прийти у зручному спортивному одязі за вказаним місцем і часом і бути налаштованим на чудову спільну справу. Зробимо наше місто ще прекраснішим!

Джерело: www.myvin.com