3 серпня, в суботу, в парку «Бригантина» відбудеться масова екологічна акція, яка в Європі отримала назву – плогінг. Початок – об 11:00. Захід організовує команда з американського футболу “Вінницькі вовки”.

 

В чому сенс заходу?

Учасники, окрім звичайної пробіжки, беруть із собою пакети для сміття, рукавички і під час бігу прибирають засмічені території. Такий екорух є новим для нашого міста, однак вже давно набув поширення різних країнах світу. Основна концепція плогінгу полягає у прагненні підтримувати чистоту довкілля та бути в гарній фізичній формі. Як виявилось – це можна робити одночасно, і у вінничан буде можливість перевірити це на собі.

Організатором заходу виступає спортивний клуб «Вінницькі Вовки». Там пояснюють, що такий захід спрямований на всіх еко-активістів, фізично активних людей та просто небайдужих громадян, які хочуть зробити гарну і корисну справу. Адже кілька годин, проведених у вихідний день на свіжому повітрі, допоможуть кожному досягти одразу кількох цілей: спалити калорії, отримати гарний настрій та зробити потрібну справу для свого міста.

«Вовки» планують об’єднати свої сили з іншими громадськими організаціями та активістами Вінниці і зробити такий захід якомога масштабнішим і на постійній основі.

Крім того, на всіх учасників забігу після фінішу чекатиме пікнік та кінотеатр під відкритим небом.

Все, що потрібно зробити – прийти у зручному спортивному одязі і бути налаштованим на чудову спільну справу.

Джерело: vinbazar.com