28 березня вінницькі «Вовчиці» проводять Перший Міжнародний Турнір в Україні з жіночого флаг-футболу, або ж «Wolves BOWL»!

Вау. Дуже вау! Але перш ніж перейти до суті, я зайду трохи з далека.

Ви знаєте, що таке флаг-футбол? Якщо так – мій вам респект! Якщо ні, читайте.

Флаг-футбол – це безконтактна версія американського футболу, яка грається на зменшеному в розмірах полі, розділеному на дві половини. Якщо ви добре знайомі з класичним американським футболом, то знаєте, що на проходження 10 ярдів дається 4 спроби. У флаг-футболі теж 4 спроби, але на проходження половини поля. Хах, я впевнений, ви зупинилися ще на фразі «безконтактна версія» і тепер не можете прийти в себе від жаху і нерозуміння, як це американський футбол може бути без контакту, жорсткого текла, мочілова, збиття гравця, виштовхування і так далі. Дуже просто! Флаг-футбол – гра динаміки. Тут превалюють швидкість, спритність, вміння використовувати балетні па ногами під час уникнення суперника і вміння прийняття миттєвих рішень. Гравця можна зупинити тільки двома способами – перехопити м’яч або зірвати одну з двох стрічок, які фіксуються на поясах всіх гравців. Дуже просто. Серйозно, я не розумію навіщо там цілі талмуди правил на десятки сторінок? Але це лірика.

А тепер, все те, що ви прочитали вище, пройде 28 березня у Вінниці. І грати будуть гарні молоді дівчата у (ні, не в бікіні, не сподівайтесь) самому розквіті сил і фізичної підготовки. А це особливий вид мистецтва! Тут мав би бути кадр з фільму з Ді Капріо з «Вовк з Уолл-Стріт», де він жадібно кусає свій кулак, але ми не в кіно.

Організаторами Кубку виступають «Вінницькі Вовчиці». І ось, що нам розповіла Катерина Тетерук, капітан команди «Вовчиці» і майбутній комісіонер УЛАФ з жіночого флаг-футболу:

Цей Кубок можна вважати головною подією цього року. В Україні вперше проводиться міжнародний турнір з жіночого флаг-футболу і це однозначно дуже круто! Нам вдалося запросити дівчаток з команди «Ангели», місто Мінськ. Це головні гості нашого турніру і ми цьому дуже раді. Так само учасницями Кубка будуть всім відомі «Титаніди» з Кам’янець-Подільського, «Вовчиці», тобто ми, і дівчатка з щойно створеного об’єднаного клубу в Києві – «Кепіталс». Турнір будемо проводити за Європейською сіткою. Тобто одночасно на двох полях будуть матчі. Грати будемо за коловою системою, а переможця визначати за очками. Завдяки титульному спонсору команди, компанії «KNESS», нам вдалося домовитися проводити «Wolves BOWL» на центральному стадіоні міста. І ми сподіваємося, що теплі вихідні і відмінне розташування стадіону, зберуть повні трибуни.

Я повністю згоден з Катериною. Для України такі чемпіонати в новинку. Для УЛАФ – тим більше. Але що це, як не спосіб заявити про себе? Раніше «Вовчиці» неодноразово ставали призерами жіночих Кубків з флаг-футболу. А минулого літа навіть їздили до Словенії, де дуже добре себе показали проти сильних і досвідчених суперниць зі Словенії та Італії. Тепер же, дівчата організовують щось подібне і на батьківщині. Далі буде? Або, далі буде! Вирішувати тільки вам, фанати і вболівальники. А я вже знаю відповідь. І головне, де я буду 28 Березня.

Денис Полубинський

Джерело: ulafua.com